Korony Procera AllCeram
Korony pełnoceramiczne Procera
AllCeram z 5 letnią gwarancją!
Implanty stomatologiczne Osteoplant
Chcesz uzupełnić brakujące zęby, ale nie chcesz mostów protetycznych lub protez? Skorzystaj z możliwości dzisiejszej implantologii. Dzięki systemowi Osteoplant leczenie implantologiczne stało się osiągalne dla każdego!
 
 
 
Nowości.
 

"Co to jest The Wand?
The Wand jest urządzeniem służącym do wykonywania wszystkich znieczuleń miejscowych w stomatologii bez użycia strzykawki!
Podawanie środka znieczulającego jest kontrolowane przez mikroprocesor, dzięki czemu jest bardzo delikatne i zupełnie bezbolesne. Tradycyjna strzykawka stomatologiczna została zastąpiona przeźroczystą pałeczką która nie wywołuje dodatkowego stresu u Pacjenta.

Klikając na poniższe adresy dowiesz się więcej:

Facebook Blip Youtunbe

www.znieczulamybezbolesnie.pl
Obejrzyj filmy i fragmenty programów telewizyjnych: www.wand.pl

Wykonując korony lub mosty protetyczne w naszej praktyce masz możliwość skorzystania z komputerowego doboru koloru pracy protetycznej do pozostałych zębów. Dobór koloru odbywa się przy użyciu spektrofotometru Spectroshade firmy Medical High Technologies z Włoch,  który jest urządzeniem analizującym kolor, transparencję, jasność w odniesieniu  do ludzkiego oka.

Korony pełnoceramiczne NobelBiocare Procera AllCeram. Korony "bez metalowe" Procera AllCeram to przykład zastosowania technologii CAD/CAM w stomatologii. Korony wykonywane są w Szwecji i USA, a następnie przesyłane do laboratorium w Polsce celem ich wykończenia. Dzięki wyeliminowaniu z konstrukcji metalu, a zastąpieniu go tlenkiem cyrkonu lub tlenkiem glinu osiągnięto spektakularną poprawę estetyki, transmisję światła oraz wyeliminowano sine przebarwienia przy dziąśle, możliwość alergii, korozji itd. Korony wykonane w systemie Procera objęte są 5 letnią gwarancją! Pacjenci programu "Chcę być piękna" zostali zaopatrzeni w korony Procera AllCeram.

Chir. stom. Sebastian Kotulski uczestniczył w kursie organizowanym przez Nobel Biocare Polska na temat nowoczesnych technik protetycznych oraz implantologicznych z wykorzystaniem diagnostyki komputerowej w programie Nobel Guide.

W dniu 29 listopada br. chir. stom. Sebastian Kotulski uczestniczył w szkoleniu organizowanym przez firmę 3M ESPE z zakresu estetycznej odbudowy utraconych tkanek zęba metodą zachowawczą z wykorzystaniem materiałów kompozytowych  Filtek Supreme.

Gabinet został wyposażony w mikroskop medyczny firmy Zeiss Dental. Mikroskop posiada jeden z nielicznych w kraju system oświetlenia ksenonowego dający niebywałą jakość oświetlenia pola zabiegowego. Pozwala ta na ekstremalnie dokładne opracowanie kanałów korzeniowych czyniąc leczenie kanałowe skutecznym.

Uprzejmie zawiadamiamy, iż nasz praktyka stomatologiczna została wyposażona w sterowaną elektronicznie klimatyzację firmy Whirlpool.

Wprowadzenie do diagnostyki oraz zabiegów z zakresu chirurgii stomatologicznej oraz estetycznych rekonstrukcji zębów przednich najlżejszych na świecie tytanowych  lup stomatologicznych  Sandy Grendel.
 

The Wand
Bezbolesne znieczulenie komputerowe XXI wieku!

Dla Lekarzy
Szanowna Koleżanko, Kolego!
Zapraszamy do skorzystania z
możliwości skierowania pacjenta na konsultacje lub wykonania trudnych zabiegów.


     Start | Nowości | Lekarze | Usługi | Galeria Foto | Porady | Kontakt
projekt i wykonanie: luk-art.pl